fbpx

Wreszcie! Zaczęło się! 🙂 Półkolonie w Ferajnie, które pierwszy raz odbywają się w aż dwóch lokalizacjach, ruszyły pełną parą!

Grupa starsza (Bemowo)

Integracja grupy starszej na Bemowie przebiegła wzorowo! Nie wiemy, czy to z powodu tego, że większość grupy znała się już wcześniej z treningów, czy z odpowiedniego przygotowania zajęć, ale bardzo cieszymy się, że wszyscy zawodnicy poczuli zew wspólnego spędzania czasu. Nieoczekiwanym hitem okazała się…. Mafia, w którą Ferajnowicze grają wykorzystując każdy wolny moment! Oczywiście nie zabrakło wielu treningów (w tym jeden wieczorny, na boisku!) i atrakcji, którymi były zajęcia z Frisbee. Kto wie, może któryś z naszych uczestników rozszerzy w przyszłości swój arsenał sportowy….kto wie? 🙂

Grupa młodsza ( Praga)

Pierwszy dzień upłynął nam pod znakiem wzajemnego poznawania się oraz dużej dawki sportu. Po przerwie świątecznej Ferajnowiczów rozpierała energia nie dziwi więc, że poza dwoma treningami udało nam się rozegrać także mini turniej, a wszystko to oczywiście w oparciu o wspólnie ustalone zasady. Nie zabrakło także treningu mentalnego, na którym poznawaliśmy emocje i jak zawsze dobrze się bawiliśmy.

Już nie możemy się doczekać kolejnego dnia! A w nim tajemniczy Lacrosse… 😉