fbpx
 • Rozpocznij Karierę Trenerską z Ferajną!

  Kliknij w baner by zobaczyć szczegóły Kursu!

  Ostatnia edycja w tym sezonie!

  Rozpoczynamy już 29.05.21!

  Zapisz się na kurs trenerski w Ferajnie! 👨🏻‍🏫
  Już w sobotę 29.05 zaczynamy ostatni kurs w tym sezonie. Nauczymy Cię na nim, jak pracować z dziećmi, żeby pomóc im rozwijać się sportowo, a jednocześnie odczuwać radość z treningu i wynosić z niego wartości przydatne też w późniejszym życiu.
  Zapraszamy zarówno osoby, które dopiero chcą zacząć pracować z dziećmi, jak również te, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i zwiększyć efektywność pracy oraz liczbę uśmiechniętych podopiecznych. 👦🏻👧🏻
  Kurs kierowany jest do trenerów różnych sportów, psychologów sportowych, trenerów mentalnych, pedagogów, animatorów zabaw oraz studentów oraz absolwentów tych i pokrewnych kierunków.
  Zaplanowaliśmy 3 miesiące zajęć, na których pod okiem wykwalifikowanej kadry – trenerów UEFA i psychologów sportu – poznasz zasady pracy w metodologii Double Goal Couching. Plan zajęć obejmuje zarówno spotkania teoretyczne jak i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym staniesz się lepszym trenerem.
   
  🔥 Możliwość zatrudnienia po kursie. 🔥

  Cena kursu: 599 zł (opłata wstępna 199 zł; bezzwrotna przy rezygnacji z kursu po zakwalifikowaniu się na niego, wliczana w koszt kursu po jego rozpoczęciu).

  Zapisy: kurs@akademiaferajna.pl 

  Elastyczne, dostosowane do kursantów terminy spotkań i zajęć praktycznych!

  Kurs trenerski Oferta Szczegółowa

  Partnerzy:

  „Udział w Kursie szkoleniowo-trenerskim wg filozofii Ferajny to strzał w dziesiątkę!
  Teoria i praktyka, wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób, zajęcia prowadzone przez prawdziwych pasjonatów, super atmosfera! Największą zaletą kursu dla mnie była możliwość udziału w zajęciach- najpierw obserwacja, a później także samodzielne prowadzenie zajęć pod okiem ekspertów. Pokazało mi to, że teoria przekazana przez trenerów podczas kursu jest w pełni spójna z działaniami Ferajny.

  Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych, to dobrze trafiłeś/aś.”

  — Marta Sech - Psycholog