PRZEDOSTATNI DZIEŃ OBOZOWY, CZYLI POŻEGNANIE Z FERAJNĄ.
Close
ul. Powst. Śląskich 67d, Warszawa
+48 798 780 591
What’s Most Important in a Golf Course

Niestety, jak wiadomo, wszystko co dobre szybko się kończy. Tak samo Letni obóz Ferajny zbliża się do finiszu.

Oczywiście, mimo tego, tempo intensywności dla Ferajnowiczów nie spadło ani o milimetr! Z samego rana wybraliśmy się przecież na wycieczkę do Zakopanego.

Zwiedzanie zaczęliśmy od wjazdu kolejką torową na Gubałówkę. Na szczęście mieści się tam aż 120 osób! Później podziwialiśmy widok na Zakopane i zrobiliśmy wycieczkę po „gubałówkowych” straganach.

No, ale prawdziwi sportowcy z gór przecież nie zjeżdżają! Zafundowaliśmy więc sobie specjalne zejście czarnym szlakiem bezpośrednio do następnego punktu wycieczki- tradycyjnych Krupówek.

Szlak okazał się naprawdę wymagający, ale Ferajnowicze spisali się na medal! Ilość wystających korzeni była wprost proporcjonalna do koncentracji naszych podopiecznych

Po obiedzie mieliśmy ostatni trening, gdzie dzieci dostały nagrody (medale!), i zagrały mecz z „Ferajną Oldboys”- czyli drużyną trenerów. Co ciekawe, wszystkie mecze były bardzo zacięte. Jednak trenerzy potrafili dowieźć zwycięstwa do końca (pewnie kwestia doświadczenia:))

Wieczorem mieliśmy pomysł, aby upiec kiełbaski nad ogniskiem, ale niestety pogoda pokrzyżowała nam plany. W górach rzeczywiście pogoda szybko  się zmienia!

Zdążyliśmy nagrodzić też najczystszy pokój i zwycięzców Ferjanowego turnieju sprawności. Na każdego czekała słodka niespodzianka.

Niestety w szeregach Ferajnowych wdało się też lekkie rozprężenie i jutro rano niektórych ancymonów czekają dodatkowe biegowe atrakcje

Bardzo nam smutno, że to już koniec, ale przecież nie jest to ostatni obóz Ferajny!

Już czekamy na następny