FERAJNA W PIERWSZYM MECZU MIĘDZYMIASTOWYM W HISTORII!- 5 DZIEŃ LETNIEGO OBOZU FERAJNY.
Close
ul. Powst. Śląskich 67d, Warszawa
+48 798 780 591
What’s Most Important in a Golf Course

Dzień 5. obozu minął pod znakiem sparingów rozegranych z różnymi rocznikami zespołu LKS Szaflary. Dla Ferajny to mecz wręcz historyczny! Bowiem pierwszy raz od momentu jej założenia zagrała ona z drużyną z poza Warszawy.

Niestety nasz zespół młodszy po zaciętej walce przegrał 4-7, za to ich starsi koledzy zrobili wszystko, żeby móc zrewanżować się za młodszych obozowiczów i w dwóch meczach pokonali swoich przeciwników. Co ciekawe oba skończyły się wynikiem 10-9!

Bardzo dziękujemy naszym sparingpartnerem i mamy nadzieję, że za rok to już Ferajnowicze, będą góra w każdej kategorii wiekowej.

Ponadto byliśmy dzisiaj na parku linowym, zawieszonym naprawdę wysoko nad ziemią! Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła Ferajnowiczów, do spróbowania swoich sił w tej arcytrudnej przeprawie. Oczywiście wszystko odbyło się po niezbędnym przygotowaniu jak widać na załączonych zdjęciach

Wieczorem za to oglądaliśmy filmy, które miały nam pokazać jak ważna jest praca zespołowa, i jak potrafi zmotywować zawodnika dobry trener! Oczywiście najbardziej ten ferajnowy!

Treningi odbyły się dzisiaj na idealnie zroszonej murawie, więc ćwiczenia były odpowiednio dostosowane do warunków, których zawsze przed meczem życzą sobie gracze Barcelony, czy Realu

Juto przedostatni dzień, gdzie zwiedzimy Zakopane i Gubałówke! Postaramy się zrobić dużo zdjęć, ale przede wszystkim jak zawsze dobrze bawić!