FERAJNA W KOMPLECIE, CZYLI PIKNIK Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA SEZONU!
Close
ul. Powst. Śląskich 67d, Warszawa
+48 798 780 591
What’s Most Important in a Golf Course

Kolejny już, znakomity sezon 2016/17 za nami!

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność uroczyście zakończyć ostatni sezon. Cała Ferajna skorzystała z okazji do integracji i wspólnej zabawy.

Piknik rozpoczął się od meczu Przedszkolaków z Rodzicami, który poprzedziła wspólna „rodzinna” rozgrzewka. I Berek w parach i nasze autorskie „liczby” wywołały dużo uśmiechów na twarzach dzieci, jak i rodziców.

Przeżyliśmy wyjątkowe chwile podczas zajęć Aktorsko-Teatralnych. W kilka sekund boisko zamieniło się w startującą rakietę kosmiczną… Dreszcz emocji kosmicznego lotu, niepokój związany ze spotkaniem obcych form życia, ulga, gdy okazało się, że potrafimy nawiązać przyjazne stosunki w wymyślonym języku, radość wynalezienia mieczy świetlnych, adrenalina ćwiczebnych pojedynków – to wszystko wydarzyło się w ciągu tych 30 minut na zwyczajnym boisku do piłki nożnej… Bo teatr można robić wszędzie, potrzebna jest jedynie wyobraźnia :).

Część dla dzieci ze szkół podstawowych rozpoczął turniej drużyn Ferajnowych pomieszanych między sobą i wiekiem i dzielnicami, tak żeby każdy Ferajnowicz miał okazję się lepiej poznać. Po zakończeniu rywalizacji (wyników nawet nie liczyliśmy- tu liczyła się zabawa i integracja) rozpoczęliśmy część oficjalną – Uroczyste zakończenie sezonu 2016/17 w Ferajnie PSOT, wraz z medalami i podziękowaniami.

Na koniec czekała nas nie lada gratka – mecz między trenerami a rodzicami. Rodzice mieli mocną i liczną kadrę, dlatego podzieli się na dwa zespoły, które rozegrały miniturniej z trenerami. Dziękujemy za wspólny mecz i poszukamy z pewnością częstszej okazji do wspólnych gier :).

Jednak nie tylko na boisku działy się ciekawe rzeczy. Ferajnowi psychologowie przygotowali specjalne konkurencje rozwijające komunikacje, czy szybkość reakcji, pozytywnie wpływającej na nasz mózg. Był z nami też nasz partner firma Gronek, która miała wielkie stanowisko z grami planszowymi. Oczywiście jak to na pikniku cały czas była możliwość zjedzenia czegoś dobrego, za co bardzo wszystkim zaangażowanym rodzicom dziękujemy.

Dziękujemy za przybycie i stworzenie rodzinnej „piknikowej” atmosfery. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.  Dziękujemy także osobom, które zawsze wspierały nas w naszych działaniach.